banner ad

Новорічні фільми

gold


 Один в дома / Home Alone
Крис Коламбус, Один дома / Home Alone Кріс Коламбас / Chris Columbus
Один в дома / Home Alone
Рік виходу: 1990
Формат: Avi
Розмір: ~ 1,37 GB
Корoткий опис:
   Восьмилітній хлопчина Кевін Маккалістер відразу стає головною людиною в будинку! Випадково забутий в поспіху зборів перед різдвяною поїздкою, молода людина займається прикрасою будинку для власного свята. Не думайте, що він прикрашає стіни гірляндами і ялиновими вітками – він будує хитромудрі пастки для двох невдалих грабіжників тих, що намагаються пограбувати його будинок!


 Один в дома 2 / Home Alone 2
Крис Коламбус, Один дома 2 / Home Alone 2 Кріс Коламбас / Chris Columbus
Один в дома 2 / Home Alone 2: Lost in New York
Рік виходу: 1992
Формат: Avi
Розмір: ~ 0,873 Gb
Корoткий опис:
   Кевін Маккалістер повернувся! Але тепер він один не удома, а в Нью Йорке і у нього досить грошей і кредитних карток, щоб перетворити Велике Яблуко на власний майданчик для ігор. Але Кевін не буде один довго, його старі приятелі шахраї Гарі і Марв втекли з в'язниці, куди вони потрапили стараннями Кевіна. І треба ж їм було потрапити саме в те місто, де Кевін планував розважитися. Нові пастки і приколи вже чекають горе-бандітов!


 Один в дома 3 / Home Alone 3
Раджа Госнелл, Raja Gosnell, Один дома 3 / Home Alone 3 Раджа Госнелл / Raja Gosnell
Один в дома 3 / Home Alone 3
Рік виходу: 1997
Формат: Avi
Розмір: ~ 0,873 Gb
Корoткий опис:
   Міжнародні злочинці вкрали секретний комп'ютерний чіп і заховали його в іграшковій машинці. Але, за щасливим збігом обставин, ця машинка потрапляє до рук тямущої дитини Олексія Прюїта, який вимушене сидіти один у дома із - за вітрянки, в тихом районі Чикаго. Жах і каліцтва очікують бандитів, як тільки вони проникнуть зі своїм високотехнологічним устаткуванням в будинок Олексія, так як ця дитина вже приготувало цілий арсенал пасток, капканів для захисту власного будинку!


 Один в дома 4 / Home Alone 4
Род Денієл, Rod Deniel, Один дома 4 / Home Alone 4 Род Денієл / Rod Deniel
Один в дома 4 / Home Alone 4
Рік виходу: 2002
Формат: Avi
Розмір: ~ 0,873 Gb
Корoткий опис:
   Четверта частина популярної родинної комедії Один в дома . На цей раз Кевін проводить різдво зі своїм батьком в будинку його нової подруги Наталі, який буквально напханий різними сучасними технічними примочками, про котрих дитя може лише мріяти! Але на цей раз Кевін потрапляє в справжню халепу, так як і двоє шахраїв, які намагаються пограбувати будинок Наталі. Використовуючи ще смішніші, високотехнологічні методи, ніж будь-коли, Кевін назавжди охолодить запал шахраїв і знов з'єднає своїх батьків!

Сторінка: 1 / 5
   
12 3 4 5
Головна Історія Музика Феєрверки Партнери Контакти


Copyrighted 2009 by webhtml.at.ua Хостинг від UcoZ